Kołderka i poduszka marki PlusBaby bezpiecznie otuli maluszka do snu. Poduszka, płaska i bezpieczna, zalecana jest przez pediatrów już od pierwszych dni życia. Do poduszki można wybrać albo uniwersalną kołderkę standardowej grubości, albo kołderkę 4 Pory Roku, składającą się z dwóch, niezależnych części o zróżnicowanej grubości. Cieńszej na lato oraz grubszej na wiosnę i jesień. Spinając je ze sobą, za pomocą nap rozmieszczonych na brzegach kołder, można uzyskać bardzo ciepłą, zimową kołderkę.

Pościele PlusBaby uszyte są z mikrofibry  bardzo lekkiej i miękkiej w dotyku tkaniny, posiadającej certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka oraz Oeko Tex klasy I. Można je prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Szczegółowe informacje

  • Rozmiary: 90×120 + 40×60 oraz 100×135 + 40×60
  • Tkanina: 100% microfibra (poliester)
  • Wypełnienie: 100% włókno poliestrowe rurkowe spiralne silikonizowane HCS – bardzo puszyste i trwałe włókno, wytrzymałe, miękkie, lekkie.

 

Uszyte z drewna

Kołderka i poduszka Tencel marki PlusBaby uszyte są z materiału wyprodukowanego z …drewna.

Bez obaw, wcale nie są przez to twarde. Wręcz przeciwnie. Tencel to niezwykle gładkie włókno, bezpieczne i komfortowe nawet dla osób z problemami skórnymi. Zapewnia bardzo dobrą wentylację, a za sprawą wysokiej absorpcji wilgoci, wytwarzanej w naturalny sposób podczas snu, posiada także naturalne działanie bakteriobójcze. Dzięki temu sen dziecka jest zdrowszy i jeszcze bardziej bezpieczny. Kołderkę i poduszkę można wyprać w pralce, w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Szczegółowe informacje

  • Rozmiary: 90×120 + 40×60 oraz 100×135 + 40×60
  • Tkanina: 100% Tencel (satyna)
  • Wypełnienie: 60% Tencel, 40% włókno poliestrowe rurkowe spiralne silikonizowane HCS – bardzo puszyste i trwałe, wytrzymałe, miękkie i lekkie.
  • Certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka, Oeko Tex klasy I

 

Kup teraz

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress