Przedstawiamy zestaw kąpielowy Plus Baby, który ułatwi codzienną pielęgnację naszego Maluszka.
Proponujemy pięć wersji kolorystycznych: beż, limonka, róż, żółty oraz niebieski w dwóch wzorach Owieczka oraz Zeberka.

W skład zestawu wchodzą:

  • wanienka 86 cm z wizerunkiem sympatycznej Zeberki lub Owieczki. Uniwersalna, wygodna i bezpieczna wanienka, przeznaczona jest do codziennej kąpieli niemowląt i małych dzieci (od 0 do około 2 lat). Została wykonana z tworzywa sztucznego, spełniającego wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa, ma opływowy kształt oraz posiada miejsce na akcesoria do kąpieli. Bardzo wygodna dla dziecka i ceniona przez rodziców.  Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i dziecka.
  • praktyczny fotelik do kąpieli zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo oraz odciąża jego kręgosłup podczas kąpieli. Dziecko w lężaczku jest bezpieczne (oczywiście zawsze pod stałą kontrolą rodzica). Mieści się w wanience dziecka i standardowej wannie dla dorosłych. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, wystarczy go spłukać wodą. Fotelik posiada dwie przyssawki, które uniemożliwiają… przesuwanie się w wanience.
  • wysokiej jakości okrycie kąpielowe wykonane zostało z bardzo miękkiej i przyjemnej termofroty. Materiał ten jest idealny dla wrażliwej skóry dziecka, nie powoduje podrażnień. Po kąpieli chroni dziecko przed chłodem a kapturek pozwala na okrycie wilgotnej główki dziecka. Kąpiel z okryciem z termofroty szybko stanie się przyjemnym, codziennym rytuałem zarówno dla dziecka jak i rodziców.
  • gąbka MINI jest niezbędna przy kapieli dziecka. Została wykonana z wysokiej jakości materiału wchłaniającego wodę, przez co daje łatwość tworzenia piany i super zabawy. Może być stosowana w dziecięcej wanience lub też w dużej wannie. Gąbka jest miękka i specjalnie wyprofilowana zachowując anatomiczny kształt dziecka. Posiada pozytywną opinię PZH w Warszawie.
  • miękka, frotowa rękawica kąpielowa bardzo przydatna przy codziennej kąplieli .

Dostępne tylko w sklepach Grupy PSD !

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress