Specjalnie dla marki PlusBaby, firma Malooni przygotowała wyjątkową kolekcję mebli dziecięcych.


W skład zestawu wchodzi łóżeczko, komoda z szufladami i możliwością instalacji przewijaka, regał do przechowywania z szufladą, regał pielęgnacyjny oraz szafa jedno i dwudrzwiowa.

Mebelki Guzik z Pętelką wykonane są z drewna sosnowego, pomalowanego na mleczny kolor. Cała kolekcja ozdobiona jest charakterystycznym, designerskim guzikiem, nawiązującym do jej nazwy.

Każdy z elementów jest niezwykle funkcjonalny. Łóżeczko, oprócz opcji standardowej, dostępne jest w wersji z opuszczanym bokiem. Można uzupełnić je o kosz wiklinowy z bawełnianą wkładką i przykrywką, który pełniąc rolę dodatkowego schowka, ma także walory estetyczne. Ręcznie wyplatane kosze wiklinowe pod wymiar mebli można również dokupić do komody i regału oraz jako wkładki do szaf. Ciekawym rozwiązaniem jest także komoda z możliwością montażu przewijaka. Gdy po pierwszych miesiącach życia dziecka przestanie być potrzebny, łatwo go ściągnąć i nadać komodzie nową funkcjonalność.

Dzięki temu, ze każdy element kolekcji jest dokładnie przemyślany i wykonany z ogromną precyzją, dziecięcy pokój wyposażony w mebelki „Guzik z pętelką” jest wyjątkowo elegancki, a jednocześnie funkcjonalny i przytulny – po prostu: uszyty na miarę dziecka.

 

Wymiary produktów:

Łóżeczko 120×60

Regał do przechowywania: 170 x 80 x 40 cm

Regał pielęgnacyjny: 80 x 90 x 40 cm

Komoda z przewijakiem: 80 x 90 x 40 cm

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress