Produkty marki PlusBaby to wynik współpracy liderów polskiej branży dziecięcej, specjalizujących się w produkcji różnych elementów niemowlęcej wyprawki – od mebeli, przewijaków, poprzez pościel, ręczniki, poduszki do karmienia, nocniki, aż po wózki i foteliki.
Każdy z tych produktów przygotowywany jest przez specjalistów w swojej dziedzinie, dzięki czemu wszystkie elementy wyprawki PlusBaby są najlepsze jakościowo.
Dzięki temu w ramach jednej marki można skompletować wszystkie rzeczy potrzebne maleństwu.

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze główne kolekcje dostępne w sklepach Grupy PSD.

Meble dziecięce
Meble projektowane dla marki PlusBaby łączą w sobie biel oraz dodatki w pastelowych kolorach, które nadają pokojowi dziecięcemu lekkości oraz jasności tworząc ciepłe i przyjazne otoczenie dla dziecka. Zastosowane przez nas rozwiązania techniczne powodują również, że są one bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.  Pomimo zastosowanych wysokiej jakości materiałów meble oferowane są w przystępnej cenie w sieci sklepów Grupy PSD.

                                                                                                                                          

 

 

 

 

Pościel dziecięca
Pościel z kolekcji PlusBaby, uszyta z najlepszej jakości 100 % bawełny, została zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią dobry design, w kolorach odpowiadających najnowszym trendom. Dwustronny, zróżnicowany nadruk pozwala w prosty sposób odmienić charakter wnętrza, stawiając w dziecięcym pokoju aranżacyjną „kropkę nad i”.

 

 

 

 

Wózki dziecięce
Invictus V-Plus to synonim produktu wykonanego z miłości do dzieci. Wielka dbałość włożona w wykonanie wszystkich elementów pozwala zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo. Wózek został zaprojektowany tak, aby idealnie wpasować się w różnorodne środowiska, jak i wielkie aglomeracje miejskie. Jego wszechstronność oraz wyszukane funkcje pozwalają na łatwe i szybkie złożenie do niewielkich, kompaktowych rozmiarów.

Zdjęcia znajdziesz tu: http://eplusbaby.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress