Produkty marki PlusBaby to wynik współpracy liderów polskiej branży dziecięcej, specjalizujących się w produkcji różnych elementów niemowlęcej wyprawki – od mebeli, przewijaków, poprzez pościel, ręczniki, poduszki do karmienia, nocniki, aż po wózki i foteliki.
Każdy z tych produktów przygotowywany jest przez specjalistów w swojej dziedzinie, dzięki czemu wszystkie elementy wyprawki PlusBaby są najlepsze jakościowo.
Dzięki temu w ramach jednej marki można skompletować wszystkie rzeczy potrzebne maleństwu. 
Profesjonalna obsługa klienta oraz indywidualne podejście do każdego rodzica jest w naszych sklepach codziennością, a nie wyjątkiem.
Wszystkie niezbędne produkty znajdziecie Państwo w sklepach należących do naszej grupy.

Poznaj nasze główne kategorie i produkty:

Wózki dziecięce

Wózek dziecięcy to najważniejszy element dziecięcej wyprawki. To wielozadaniowy pojazd, który służy już od pierwszych dni życia Twojego dziecka i w zależności od modelu, będzie z Nim przez kolejnych kilka lat. Jego zakup powinien zatem być dobrze przemyślany. Zwróć uwagę na liczne funkcje i dopasuj je do swoich potrzeb, a z pewnością nie zawiedzie Cię w trakcie spacerów i podróży. Wózki dziecięce występują w kilku konfiguracjach, możesz wybrać spośród wielofunkcyjnych zestawów 2w1, 3w1 a nawet 4w1 wraz z wieloma niezbędnymi akcesoriami.

Foteliki samochodowe

Celem każdego fotelika samochodowego jest zapewnienie dziecku wyjątkowego bezpieczeństwa podczas podróży samochodem już od chwili urodzenia. Foteliki samochodowe dostępne są dla dzieci w różnym przedziale wagowym. Różnią się funkcjami, zakresem regulacji, a także systemem montowania w samochodzie. Bezpieczeństwo jest najważniejsze – dlatego przed zakupem fotelika warto zwrócić uwagę na testy bezpieczeństwa.

Meble dziecięce

Niezależnie od tego jakiej płci będzie Twoje maleństwo, meble w pokoju dziecięcym powinny znaleźć się przed porodem. Po powrocie ze szpitala najważniejszy dla dziecka jest spokój oraz długi i wygodny sen. Umeblowanie dziecięcego kąta to nie lada wyzwanie dla przyszłych rodziców, a skompletowanie zestawów meblowych i ich montaż wymaga trochę czasu. Warto też zadbać o ładne dekoracje i przyjemne oświetlenie. Piękne meble dziecięce w rozmaitych aranżacjach znajdziesz na naszej stronie. W ofercie posiadamy również krzesełka do karmienia.

Pościel dziecięca

Pamiętajmy również, że do mebli niezbędne są także akcesoria takie jak:  pościel dziecięca, wygodny materacyk, becik czy przybornik  na wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne rodzicowi zawsze pod ręką.

Akcesoria dla niemowląt

Akcesoria dla niemowląt to przede wszystkim butelki i smoczki do karmienia. Jeśli decydujesz się w pierwszych miesiącach karmić piersią, to z czasem użycie butelki stanie się niezbędne, a dziecko będzie mogło uczyć się samodzielnego picia. Smoczek uspokajający to najlepszy przyjaciel każdego malucha, umila sen, działa korzystnie na rozwój szczęki, a także uspokaja w okresie ząbkowania.

Zabawki

Zabawki dla dzieci – czym byłoby wspaniałe dzieciństwo bez tych wesołych i kolorowych przedmiotów? Każde dziecko, czy kilkumiesięczne czy też kilkuletnie bardzo ich potrzebuje. Zabawki dziecięce są nie tylko po to, by bawić i umilać czas, działają one korzystnie na wszystkie zmysły i rozwój, a przy tym pomagają w edukacji. Każda okazja jest dobra, by sprezentować maluchowi ulubioną zabawkę i sprawić tym niezwykłą przyjemność i uśmiech na twarzy.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress