Krótko o nas…

Grupa Probaby PSD powstała przede wszystkim z myślą o potrzebach rodziców i dzieci. Tworzy ją ponad 80 sklepów w całej Polsce.

Dzięki temu mamy pewność, że jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie.

        Grupa Probaby PSD powstała przede wszystkim z myślą o potrzebach rodziców i dzieci. Tworzy ją ponad 80 sklepów w całej Polsce. Dzięki temu mamy pewność, że jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie. Każdy z naszych sklepów to inna historia i stojący za nią wyjątkowi ludzie, którzy znają potrzeby swoich klientów. To, co je łączy pod szyldem naszej grupy, to wyjątkowy asortyment najwyższej jakości, atrakcyjne ceny i gwarancja najlepszej obsługi.

Nasze sklepy z radością będą towarzyszyć rodzicom na każdym etapie – od kompletowania wyprawki dla noworodka i mamy, przez wybór mebli do pokoiku, po wybór mądrych i bezpiecznych zabawek dla dziecka i nastolatka. Wiemy, że czasami wybór nie jest prosty, dlatego zawsze możecie liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników. Dzięki nim z pewnością wybierzecie coś dla siebie spośród tysięcy oferowanych przez nas produktów.

Dla tych, którzy cenią polską jakość i design stworzyliśmy jako grupa markę PLUS BABY. Tworzą ją zabawki, akcesoria i meble tylko rodzimych producentów, które znajdziecie wyłącznie w naszych sklepach.. Kupując je macie pewność, że otrzymujecie polski produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Poznacie je dzięki specjalnemu oznaczeniu, dzięki któremu z pewnością nie przeoczycie ich na półkach.

 

 

 

 

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress