W przygotowaniach do narodzin dziecka duże znaczenie ma urządzanie przestrzeni dla nowego domownika.
Kluczową rolę odgrywa tu łóżeczko, miejsce do przewijania, karmienia i zabawy.
Czasem mamy do dyspozycji oddzielny pokój, często jednak dziecięcą przestrzeń trzeba wkomponować w miejsce, które pełni też inną rolę – np. sypialnię.
PlusBaby postanowiło wyjść naprzeciw rodzicom, którzy cenią dobry design i gustownie urządzone wnętrza. Dlatego nasze kolekcje, stworzone przez dobrych, polskich projektantów, mocno nawiązują do trendów obecnie obowiązujących w aranżacjach domowych przestrzeni. Zdajemy sobie sprawę, że w domu urządzonym w przemyślany sposób dobrze się mieszka, a pokój maluszka to nie odrębna galaktyka, ale integralna część domowej przestrzeni. Zaprojektowanej tak, by codzienna jakość życia była na jak najwyższym poziomie. Zarówno pod względem estetyki, jak i ergonomii.
Zatem z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze najnowsze kolekcje. Przygotowując je bazowaliśmy na najwyższej klasy materiałach oraz nowoczesnych, prostych wzorach, zgodnych z aktualnymi trendami obowiązującymi przy projektowaniu tkanin. Każda z pościeli jest dwustronna, dzięki czemu ostateczna kompozycja i wygląd łóżeczka zależą wyłącznie od Państwa.
Oferta PlusBaby to zdecydowanie coś więcej niż produkty potrzebne do wyposażenia dziecięcego pokoju. Plusem, który nieodpłatnie dodajemy do naszych produktów, są wytyczne do zaprojektowania dziecięcej przestrzeni. Inspiracje zawierające propozycje mebli i pościeli, pozwolą gustownie, a nie przypadkowo, urządzić pokoik maleństwa.


Masz uwagi napisz do nas!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress